DEPREM RİSKLİ YAPILARIN GÜÇLENDİRİLMESİ DEPREM RİSKLİ YAPILARIN GÜÇLENDİRİLMESİ deprem testi

ART YAPI PROJE olarak yapılarda her zaman yenilikçi bir bakış ile güçlendirme metotları geliştiriyor ve uyguluyoruz.Yapı güçlendirme projelerinde yapılara hiç bir zaman standart güçlendirme projelerinde olduğu gibi eleman bazında yaklaşım sergilemiyor, daha çok sistem bazında yenileme ve yapı içerisinde yapı tekniğini uygulama yoluna gidiyoruz.

      Burada önemli olan nokta yapı güçlendirmede basit anlatımla ne kadar eleman eklenirse ve/veya güçlendirilirse o kadar iyi mantığıyla değil, yapıda kilit noktalara eleman yerleştirip yine önemli noktalardaki elemanları da güçlendirmek ve yapıya gelen deprem yüklerini de bu elemanlara taşıtabilmektir. Doğru yapılmış bir güçlendirme projesinde eski elemanların artık deprem yükü almıyor hale getirilmiş olması gerekmektedir. Şüphesiz bu durum detaylı bir mühendislik bilgi ve becerisi gerektirmektedir. 

     Bu bağlamda  ART YAPI PROJE her zaman vizyon olarak mühendislik alanındaki bilgisi ve sunduğu hizmetin kalitesiyle öne çıkmayı amaçlayan bir firmadır.Altında imzamız bulunan tüm yapıların da  bu denli detaylı ve bilinçli bir şekilde en ince ayrıntısına kadar hesap ve tahkik edildiğini sizlere bildirmekten her zaman onur ve mutluluklar duyarız.

Call Now ButtonHemen Ara